Web-eCommerce

Sklep Web-eCommerce został stworzony z myślą o osobach wymagajcych i konsekwentnie realizujących własne cele. Jego funkcjonalność odpowiada wymaganiom zarówno początkujących jak i doświadczonych klientów. Posiada wiele funkcji, dzięki którym prowadzenie sklepu i zarządzanie nim będzie dla Państwa przyjemnością.

Sprzedaż internetowa staje się coraz bardziej popularna tym samym rośnie konkurencja w tej branży. Samo posiadanie sklepu internetowego nie wystarczy, bardzo istotne jest jego profesjonalne oprogramowanie. Przy tworzeniu sklepów internetowych zwracamy szczególną uwagę na:

  • udoskonalona administracja – umożliwiamy dostęp do przejrzystego panelu administracyjnego co niewątpliwie jest dużym ułatwieniem w zarządzaniu sklepem
  • niepowtarzalna szata graficzna – profesjonalny zespół dba o ciekawą grafikę proponując własną wizję lub opierając się na pomysłach Klienta. Wykonujemy indywidualny projekt graficzny w cenie licencji
  • różnorodne formy płatności za zamówienia, sklep jest zintegrowany z serwisem platnosci.pl
  • wystawianie produktów w innych serwisach – umożliwiamy dodawanie towarów do bazy Ceneo oraz wystawianie ich na Allegro
  • przygotowanie sklepu pod pozycjonowanie

Poza podstawową funkcjonalnością oferujemy również dodatkowe przydatne moduły.

Hurtowa zmiana cen pozwala na szybką i prostą zmianę cen produktów z wybranej kategorii lub wybranego producenta. Bardzo przydatna jest możliwość hurtowej zmiany opisu(wybranej w nim frazy) lub hurtowe usuwanie opisów. Można również obniżyć ceny wybranych produktów w Państwa sklepie internetowym w wybranych porach dnia i miesiąca. Automatycznie generowany plik XML pozwala na dodanie produktu do bazy Ceneo – co oszczędzi wiele cennego czasu, który można poświęcić na rozwój sklepu. Oferujemy także wystawianie produktów na Allegro w oparciu o oryginalne szablony, hurtową zmianę opisu czy inne praktyczne funkcje ułatwiające administrację.

Gdy już będą posiadać Państwo działający sklep internetowy niezbędne jest przeprowadzenie kampanii reklamowej sklepu. Ważne jest, żeby potencjalny klient mógł bez trudu odnaleźć nasz sklep internetowy. Reklama w internecie to nie tylko ciekawa i fajne strona www, także pozycjonowanie i skuteczne rozpowszechnienie informacji o witrynie w sieci.
Oferujemy pomoc w przeprowadzeniu kampanii reklamowej. Polecamy także fachowo wykonane banery reklamowe, ulotki i wizytówki.

Nowości

Zobacz dostępne moduły

Bądź inny niż wszyscy i lepszy niż inni.

Zadaj pytanie

Najczęściej zadawane pytania

Odpowiedzi, które warto poznać.

poczta@web-ecommerce.pl

tel. kom. 660 559 515

tel.

22 670 03 77
22 618 50 26

Web-eCommerce
wszystkie prawa zastrzeżone © 2010