Web-eCommerce

1. Czemu warto założyć sklep internetowy?

Zasadniczą korzyścią wynikającą z założenia sklepu internetowego jest możliwość dotarcia do szerokiego grona potencjalnych klientów. Nie są to już tylko osoby z Państwa miejscowości czy okolic, ale z całej Polski. Dodatkowym atutem są zerowe koszty wynajmu lokalu, co w praktyce oznacza większe zyski.

2. Jak założyć sklep internetowy?

Pierwszym krokiem jaki należy podjąć jest wybór odpowiedniej domeny internetowej, czyli adresu www pod którym będzie się znajdowała nasza strona. Powinna być ona oryginalna, łatwa do zapamiętania i związana z branżą w której działamy. Następnie decydujemy się na zakup Web hostingu i niezawodnego oprogramowania - Web-eCommerce. Oryginalne logo i przejrzysta szata graficzna powinny zachęcać klientów do zakupów w naszym sklepie internetowym. Nieodzowne wydaje się być również zadbanie o to, aby strona www została dobrze wypozycjonowana, czyli zajmowała wysokie pozycje w wynikach wyszukiwania na wybrane frazy kluczowe.

3. Gdzie mogę uzyskać pomoc przy zakładaniu sklepu internetowego?

Firma WebReklama oferuje szeroki zakres usług, które umożliwią Państwu założenie profesjonalnego i atrakcyjnego dla klientów sklepu internetowego. Poradzimy w wyborze domeny internetowej oraz hostingu. Zapewnimy również pozycjonowanie sklepu.

4. Ile kosztuje sklep internetowy (oprogramowanie do sklepu internetowego)?

W naszej ofercie znajdą Państwo profesjonalny i niezawodny produkt jakim jest sklep internetowy WebECommerce. Jego cena jest zależna od tego czy zdecydują się Państwo na jednorazową opłatę czy na zakup licencji.

5. Co wybrać: gotowe oprogramowanie czy produkt stworzony specjalnie dla mnie?

Gotowe oprogramowanie wydaje się być idealnym rozwiązaniem dla początkującego sprzedawcy. Po odpowiedniej konfiguracji i dodaniu atrakcyjnej szaty graficznej jest ono gotowe do działania. Na oprogramowanie na zamówienie decydują się osoby ceniące oryginalność i wygodę. Taki produkt jest w stu procentach unikatowy, a jego funkcjonalność spełnia wszystkie stawiane mu wymagania.

6. Czy warto korzystać z darmowego oprogramowania?

Jedyna zaletą darmowego oprogramowania jest jego cena, a właściwie jej brak. Może się jednak okazać, że koszty wdrożenia i przystosowania takiego sklepu internetowego do własnych potrzeb będą wyższe niż kwota jaką planowaliśmy zaoszczędzić. Co gorsze, nie mogą Państwo liczyć na jakiekolwiek wsparcie ze strony twórców takiego oprogramowania.

7. Co zrobić żeby mój sklep internetowy znajdował się na wysokich pozycjach wyszukiwania?

Pozycjonowanie stron internetowych jest procesem długotrwałym i wymagającym znajomości odpowiednich technik pozycjonerskich. W tym przypadku należy zainwestować w usługę firmy WebReklama, która skutecznie i w dobrej cenie wykona dla Państwa tę usługę.

8. Jak jeszcze moge reklamowac mój sklep internetowy?

Dobrym rozwiązaniem jest promowanie sklepu poprzez ulotki i banery reklamowe, które mogą Państwo zamówić w firmie WebReklama. Jest to prosta i skuteczna forma reklamy. Nowatorskim pomysłem może być przeprowadzenie kampanii Adwords. Również w tym przypadku służymy Państwu pomocą.

9. Czy jest możliwe wystawianie produktów na Allegro bezpośrednio z Państwa sklepu internetowego?

Tak, sklep WebECommerce posiada moduł umożliwiający szybkie wystawianie produktów ze sklepu bezpośrednio na Allegro. Wymagane są aktywne konto i indywidualny klucz do Allegro WebApi.

10. Czy jeśli będę potrzebować dodatkowej funkcjonalności mogę liczyć na Państwa pomoc?

Tak, firma WebReklama umożliwia dodawanie nowej funkcjonalności do sklepu internetowego według życzeń klienta.

Nowości

Zobacz dostępne moduły

Bądź inny niż wszyscy i lepszy niż inni.

Pobierz demo

Wypróbuj sklep testowy

W pełni działająca demonstracyjna wersja sklepu.

poczta@web-ecommerce.pl

tel. kom. 660 559 515

tel.

22 670 03 77
22 618 50 26

Web-eCommerce
wszystkie prawa zastrzeżone © 2010