Web-eCommerce

Pozycjonowanie strony www to szereg czynności, które należy podjąć, aby strona zajmowała wysokie miejsca w wynikach wyszukiwania na określone wyrażenia kluczowe w wyszukiwarkach internetowych.

WebReklama tanio i skutecznie zadba o to, aby klient szybko odnalazł Państwa stronę www w internecie. Wieloletnie doświadczenie i zaangażowanie sprawiły, że nasze działania są sprawdzone i szczegółowo przemyślane.

Pozycjonowanie, jako część marketingu internetowego, jest podstawą kreowania wizerunku firmy w sieci Web. Skutecznie wypozycjonowana i profesjonalnie wykonana witryna z pewnością przyciągnie wielu nowych klientów. Jej wygląd i pozycja świadczą o tym czy jesteśmy prężnie rozwijającą się i solidną firmą, inwestującą we własny wizerunek.

Aby za pomocą internetu pozyskać klienta niezbędnym minimum jest zajmowanie pozycji na pierwszej stronie wyników wyszukiwania. Jeśli chcemy, aby strona internetowa stale zajmowała czołowe miejsca, musimy pamiętać o jej rozwoju i pozycjonowaniu. Zaprzestanie pozycjonowania prowadzi w większości przypadków do gwałtownego pogorszenia wyników strony w rezultatach wyszukiwania.

WebReklama stworzyła bezpieczny i niezawodny system, który umożliwia szybkie i skuteczne pozycjonowanie strony internetowej w popularnych wyszukiwarkach internetowych (Google, WP, Onet, Interia). Pozycjonowanie jest dużo bardziej wyrafinowaną formą reklamy niż często spotykane linki sponsorowane, ponieważ odnośnik do Państwa strony internetowej zostaje wyświetlony razem z innymi wynikami.

Posiadamy narzędzia, które pozwolą na przejrzystą i czytelną obserwację rezultatów pozycjonowania Państwa strony www w polularnych wyszukiwarkach internetowych. Fachowy zespół, który podchodzi do swojej pracy z wielkim zaangażowaniem i pasją, udzieli wszelkich starań, aby odnieśli Państwo sukces.

WebReklama oferuje pomoc w trudnej decyzji jaką jest wybór wyrażeń kluczowych. Muszą to być frazy, najczęściej używane przez Państwa potencjalnych klientów.

WebReklama w swojej ofercie posiada pozycjonowanie abonamentowe oraz pozycjonowanie za efekt.

Pozycjonowanie abonamentowe.

Pozycjonowanie abonamentowe zagwarantuje, że Państwa strona www będzie zajmowała wysokie pozycje w najpopularniejszych wyszukiwarkach internetowych. Otrzymają Państwo swojego opiekuna, który będzie pozycjonował Państwa witrynę oraz służył pomocą i radą. Ponieważ pozycjonowanie jest procesem ciągłym, strona internetowa która przestaje być pozycjonowana traci ciężko wypracowane rezultaty. Pozycjonowanie abonamentowe jest odpowiednie dla osób, które cenią stałe, dobre rezultaty.

Pozycjonowanie za efekt.

Pozycjonowanie za efekt wyróżnia się tym, że klient płaci dopiero wówczas, gdy jego strona inernetowa znajdzie się w pierwszej dziesiątce wyników wyszukiwania w najpopularniejszej w Polsce wyszukiwarce Google. Przy pozycjonowaniu za efekt należy się liczyć ze zmiennością opłat w zależności od wyników osiąganych przez Państwa witrynę. W każdej chwili istnieje możliwość dołożenia nowych słów kluczowych. Pozycjonowanie za efekt polecane jest osobom, które liczą się ze zmiennością opłat i które chcą dokładnie i szczegółowo wiedzieć za co płacą.

Efektywne pozycjonowanie składa się z następujących czynności:

- analiza metatagów strony internetowej
- wybranie najlepszych słów kluczowych i fraz
- bogata i użyteczna treść strony
- optymalizacja kodu
- przyjazna pozycjonowaniu budowa strony
- rozgłoszenie strony internetowej
- zebranie wyników i dalsze poprawki

WebReklama poleca także inne skuteczne formy reklamy. Ciekawe banery, ulotki i wizytówki sprawią, że klienci będą postrzegać Państwa jako solidną i godną zaufania firmę.

Z nami odniosą Państwo sukces!

poczta@web-ecommerce.pl

tel. kom. 660 559 515

tel.

22 670 03 77
22 618 50 26

Web-eCommerce
wszystkie prawa zastrzeżone © 2010